Kampsport i Sønderborg. Taekwondo og Selvforsvar. Kondition, selvtillid og godt kammeratskab.
Random header image... Refresh for more!

Bestyrelsen

 

 
Formand
Niels Memhave Nygaard
Tlf: 25 32 59 94
E-mail: niels@chung-un.dk
Næstformand
Johannes Eckendörfer
Tlf.: 29 62 64 97
E-mail: johannes@chung-un.dk
Kasserer
Niels Christian Warming
Tlf: 30 26 93 19
E-mail: nielswar@chung-un.dk
Kasserer-assistent
Søren Wrang
Tlf.: 23 62 48 33
E-mail: swrang@chung-un.dk
Medlem /aktiviteter
Lasse Karstensen
tlf: 31 38 55 14
E-mail: lasse@chung-un.dk
Medlem /Sekretær & Sponsorater
Søren Wrang
Tlf.: 23 62 48 33
E-mail: swrang@chung-un.dk
Medlem / Pedel
LasseKarstensen
tlf: 31 38 55 14
E-mail:lasse@chung-un.dk
Medlem/suppleant
Mette Gause Madsen
Tlf:
E-mail: mette@chung-un.dk
Medlem/suppleant
Julie Borgen Mikkelsen
Tlf: 51 94 41 02
E-mail: julie@chung-un.dk