Kampsport i Sønderborg. Taekwondo og Selvforsvar. Kondition, selvtillid og godt kammeratskab.
Random header image... Refresh for more!

Bestyrelsen

Formand
Niels Memhave Nygaard
Tlf: 25 32 59 94
E-mail: niels@chung-un.dk
Næstformand
Dennis Harder Hafstrøm
Tlf.: 25 17 86 00
E-mail: dennis@chung-un.dk
Kasserer
Kent Zingel
Tlf.: 29 89 56 41
E-mail: kent@chung-un.dk
Kasserer-assistent
Søren Wrang
Tlf.: 23 62 48 33
E-mail: swrang@chung-un.dk
 Medlem /aktiviteter
Johannes Eckendörfer
Tlf.: 29 62 64 97
E-mail: johannes@chung-un.dk
Medlem /Sekretær & Sponsorater
Niels Christian Warming
Tlf. 30 26 93 19
E-mail: nielswar@chung-un.dk
Medlem / Pedel
Mikkel Iversen
Tlf.:28 74 38 05
E-mail: mikkel@chung-un.dk
Suppleant / Hjemmeside, PR & Sociale medier
Bjarne Michelsen
Tlf.: 42 77 67 17
E-mail: bjarne@chung-un.dk
Suppleant / Hjemmeside, PR & Sociale medier
Sara Elbæk Rasmussen
Tlf.: 42 54 05 04
E-mail: sara@chung-un.dk